Pobierz już teraz!

Integracja z kontaktami.

Darmowe pobranie.

NAPYLAMY OCIEPLENIE

 

 

Natryskowa Izolacja Cieplna POLYNOR to absolutna rewolucja w dziedzinie dociepleń

 

Teraz dostępna również w Polsce!

 

O Polynorze

 

 

Co to jest POLYNOR®

 

 

 

Polynor - nowoczesna natryskowa izolacja cieplna, sprzedawana w puszkach, podobnych do pianki montażowej.

 

 

 

Puszka jest przykręcana do standardowego pistoletu, który można kupić w każdym sklepie z artykułami budowlanymi. Na pistolet należy umieścić specjalną nasadkę, która dołączona jest do każdej puszki. Tak przygotowany zestaw jest gotowy do napylania ocieplania. 

 

Unikalna i wszechstronna izolacja - absolutna nowość na Polskim rynku budowlanym. Napylana pianka poliuretanowa Polynor jest doskonałym narzędziem, łatwym w obsłudze i przylegającym do wszystkich ocieplanych powierzchni.

 

Dzięki puszkowej formie pakowania Polynor jest ekonomiczny. W niewielkiej puszcze znajduje się ocieplenie, które wystarcza do ocieplenia nawet 2 metrów kwadratowych powierzchni; Łatwy w transporcie; Nie wymaga folii, stelażu, kleju, ani innych tradycyjnych sposobów mocowania - wystarczy napylić; Jest lekki dzięki czemu w bardzo małym stopniu obciąża ocieplaną konstrukcję; Posiada doskonała lepkość i przyczepność korespondującą ze wszystkimi nowoczesnymi materiałami budowlanymi; Na izolację można nałożyć tynk i farbę; Idealny do ogrzewania podłogi, sufitu, ściany, izolacji i złożonych nierównych powierzchni, izolacji rur, garaży, samochodów, urządzeń technicznych ..

To jest element tekstowy

 

jhghjghghihuihi

To jest element tekstowy

 

jhghjghghihuihi

Jak korzystać

 

Kalkulator zapotrzebowania

 Polynor użycie jest bardzo proste.  Zobacz trzy-minutowy film i przekonaj  się sam.

X

App Com © 2017

Stronę stworzono wykorzystując kreator stron www WebWave

+48 600 830 630